Хали Бери и во шетата деценија секси: Ја крена маичката и ги покажа стомачните (ФОТО)

Оскаровската Хали Бери (53) уште еднаш покажа дека годините не се никаква пречка за добар изглед. Таа на својот Инстаграм профил секојдневно објавува дел од ...
| | веќе видена | слични

Неодамна се зборуваше дека познатите македонски пејачки, Тамара Тодевска и Елена Ристеска не се во добри односи. Како причина за ваквите шпекулации беше ...
| | веќе видена | слични

Неодамна, Џогани истакна дека и пречи што се пишува за неа и нејзините гради како да е единствена што ставила силикони. Овие денови Џогани повторно одлучи да ...
| | веќе видена | слични

Ќерката на Анабела Атијас, Луна Џогани е позната по учеството во реалното шоу „ Задруга “ каде што во втората сезона ја однесе победата. По излегувањето од ...
| | веќе видена | слични

Познатата водителка на емисијата „ Живот со стил “, Елена Стефановска и нејзиното момче, скопскиот бизнисмен Бојан Најдовски веќе неколку дена уживаат на ...
| | веќе видена | слични

Познатата водителка, Елена Стефановска, која воедно е и уредник на емисијата „Живот со стил“, максимално ужива во својот живот. За тоа сведочат фотографиите ...
| | веќе видена | слични

Атрактивната пејачка Јелена Карлеуша уште еднаш ги израдува своите многубројни фанови на социјалните мрежи со провокативна фотка. Популарната Џеј Кеј одлучила ...
| | веќе видена | слични

Таа е жена која на 53 годишна возраст нема проблем да го покаже своето тело на кое може да му позавидат двојно помладите девојки.Оскаровката Хали Бери на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Македонската пејачка со уникатен глас повторно успеа да го насочи целото внимание кон себе. Антониа Гиговска викендов правеше фотосесија во Банско за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По силните реакции во јавноста откако се случи инцидент во „Охис“ претставници на иницијативата 02 во дебатните емисии констатираа дека многу прашања останаа ...
сите 154 | | | веќе видена

Протестот на судската администрација повторно ги отвори прашањата за функционирањето и ефикасноста на македонското судство. Нивните барања добија јавна ...
сите 142 | | | веќе видена

Денеска во Охрид Меѓувладината комисија за трговско-економска и научно-техничка соработка помеѓу Република Северна Македонија и Руската Федерација одржа ...
сите 100 | | | веќе видена

Министерката за труд и социјална политика, Мила Царовска синоќа во Топ тема на Телма изјави дека од Светска банка за стабилизација на пензискиот фонд им било ...
сите 80 | | | веќе видена

Високиот комесар на ОН за човекови права Мишел Башле денеска ја осуди „непотребната и непропорционална употреба на сила“ од страна на полицијата и војската во ...
сите 263 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, заедно со секретарот за меѓународна соработка Тимчо Муцунски денеска оствари средба со амбасадорката на ...
сите 139 | | | веќе видена

Оние кои размислуваа/т во Македонија да озаконат диктатура и да ги погазат Уставните права на граѓаните, за разлика од законот - не се повлечени. Но, ќе се ...
сите 18 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хали Бери и во шетата деценија секси: Ја крена маичката и ги покажа стомачните (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: