Привлечната и сексапилна Туна има со што да се пофали - по нејзиното деколте сите воздивнуваат

Пејачката од Скопје, Алтуна Сејдиу е навистина сексапилна и привлечна, а овојпат тоа го покажа и на својот Инстаграм профил на кој сподели неколку нови ...
| | веќе видена | слични

Неодамна се зборуваше дека познатите македонски пејачки, Тамара Тодевска и Елена Ристеска не се во добри односи. Како причина за ваквите шпекулации беше ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Катарина Ивановска, без сомнеж е една од најубавите македонски манекенки, а доказ за тоа е долгогодишната интернационална кариера и бројните соработки со ...
| | веќе видена | слични

Оливера Балашевиќ, сопруга на популарниот пејач и текстописец Ѓорѓе Балашевиќ, направи вистински бум на социјалните мрежиоткако отвори профил на Инстаграм кон ...
| | веќе видена | слични

Познатата водителка на емисијата „ Живот со стил “, Елена Стефановска и нејзиното момче, скопскиот бизнисмен Бојан Најдовски веќе неколку дена уживаат на ...
| | веќе видена | слични

Познатата водителка, Елена Стефановска, која воедно е и уредник на емисијата „Живот со стил“, максимално ужива во својот живот. За тоа сведочат фотографиите ...
| | веќе видена | слични

Атрактивната пејачка Јелена Карлеуша уште еднаш ги израдува своите многубројни фанови на социјалните мрежи со провокативна фотка. Популарната Џеј Кеј одлучила ...
| | веќе видена | слични

Ѕвездата на „Пријатели“ одлучи своите интернет-пријатели да ги запознае со кученцето Клајд, или како што го нарекува, „најдобриот пријател“.„Најдобриот ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Џенифер Анистон беше меѓу ретките ѕвезди кои немаа профил на Инстаграм , но откако го отвори, бројот на нејзините следбеници не престанува да расте. Со првата ...
| | веќе видена | слични

Кристина Мандарина вчера ги извадила плетенките по кои со недели беше препознатлива и на своите обожаватели им најави дека наскоро ќе започне кариера како ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Екс премиерот на Македонија и официјален преговарач со Бугарија назначен од Владата на Зоран Заев продолжува да ги шири скандалозните тези на премиерот во ...
сите 525 | | | веќе видена

Парафразирањето на специјалниот претставник за Бугарија, екс премиерот, Владо Бучковски дека Македонците и Бугарите се еден народ во две држави (ставот на ...
сите 99 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Привлечната и сексапилна Туна има со што да се пофали - по нејзиното деколте сите воздивнуваат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: