Џенифер Анистон објави фотка со кучето, сите гледаат во нејзините нозе (ФОТО)

Џенифер Анистон беше меѓу ретките ѕвезди кои немаа профил на Инстаграм , но откако го отвори, бројот на нејзините следбеници не престанува да расте. Со првата ...
| | веќе видена | слични

„Инстаграм“ еднаш ѝ го блокира профилот поради експлицитни фотографии, па сега Ријана уште еднаш ризикува блокирање објавувајќи низа жешки фотографии од ...
| | веќе видена | слични

Пејачот Џејсон Деруло ги почести своите фанови, особено понежниот пол, со фотографија на Инстаграм под која искоментирал дека има “анаконда во гаќите”. Деруло ...
| | веќе видена | слични

„Проблеми на Fenty.com“, напиша Ријана со фотографијата на која носи минијатурно бикини и раскопчана кошула во форма на Франкенштајн. Патем, Фенти е моден ...
| | веќе видена | слични

Кристина која во регионот стана позната откако беше забележана како продава мандарини на тезга во Хрватск, па по тоа го доби и надимакот Кристина мандарина на ...
| | веќе видена | слични

Во Франција е објавен стрипот „Добредојдовте на Косово“ со цел да се слушне гласот на српските жртви секаде на Запад, рече Арно Гујон, основачот на ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Популарниот пејач МС Стојан многу е поврзан со својата мајка Зорица која му е најголемата поддршка во животот по смртта на татко му на почетокот на оваа ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „За обнова на Македонија“, Тимчо Муцунски вечер-ва при своеото гостување во централниот дневник на Сител ...
сите 342 | | | веќе видена

Американски официјални лица го критикуваа полициското насилство врз демонстрантите во Русија, по што Кремљ ги обвини САД за мешање во внатрешните работи на ...
сите 326 | | | веќе видена

Никогаш не сум споменал дека друго лице е виновно, рече денеска премиерот Зоран Заев за масакрот кај Смилковско Езеро, коментирајќи ги завршните зборови за ...
сите 150 | | | веќе видена

На денешната 29 собраниска седница ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата не гласаа за законот за пописот на населението и домаќинствата, но тој беше усвоен во Собранието . ...
сите 166 | | | веќе видена

На 23.01.2021 во 21.50 часот при контрола во угостителски објект на подрачјето на Гази Баба од полициски службеници од Полициска станица Гази Баба констатирано ...
сите 263 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џенифер Анистон објави фотка со кучето, сите гледаат во нејзините нозе (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: