Google потврди: Оригиналните Pixel уреди повеќе нема да добиваат софтверски update!

За оваа апликација се вели дека неверојатноо брзо ја троши батеријата… Ако сте забележале понекогаш батеријата на телефонот брзо да ви се празни, апликацијата ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Повеќе од 60.000 луѓе во САД поради грешка во системот минатата недела добија смс-честитки испратени за Денот на вљубените – Валентајн, но со задоцнување од 8 ...
| | веќе видена | слични

Со задоцнување од речиси девет месеци , илјадници Американци ги добиле љубовните честитки , меѓу кои и од поранешни партнери и од починати пријатели. Грешката ...
| | веќе видена | слични

Останато

Врховниот суд треба деновиве да ја потврди пресудата за затворска казна за поранешната министерка Гордана Јанкулоска со тоа што ќе испрати образложение до ...
сите 226 | | | веќе видена

Би потсетил дека ВМРО-ДПМНЕ имаше три барања по однос на овие протести, првото барање да се снижи цената на струјата која што е навистина скапа во однос на ...
сите 141 | | | веќе видена

Еден од најистакнатите инфектолози во Македонија, д-р. Вело Марковски синоќа стана член на Ивршниот Комитет на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, откако лидерот на ...
сите 106 | | | веќе видена

Заменик претседателот на Владата задолжен за европски прашања, Никола Димитров, утрово во Брисел имаше средба со државниот министер за Европа на Германија, ...
сите 387 | | | веќе видена

Поранешниот министер за информатичко општество и администрација, Дамјан Манчевски, кој беше избран за пратеник на последните избори денес поднесе оставка до ...
сите 168 | | | веќе видена

Лекарската комора на Република Северна Македонија најостро го осудува инцидентот што се случи викендов на Клиниката за токсикологија кога пациент физички го ...
сите 60 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Google потврди: Оригиналните Pixel уреди повеќе нема да добиваат софтверски update!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: