Дешамп: На Гризман му треба време за да се прилагоди на Барса

2 копии

Барселона игра доста променливо во оваа сезона, а посебно критични се гостинските мечеви каде шпанскиот шампион изгледа како сосема друга екипа без разлика ...
| | веќе видена | слични

Еден од најголемите играчи на сите времиња, бразилската икона Пеле го одбра играчот од денешната ера кој би бил негов идеален партнер. Пеле нема никакви дилеми ...
| | веќе видена | слични

Бразилската легенда Пеле призна дека би го избрал капитенот на Барселона, Лионел Меси за совршен партнер за играње фудбал, додавајќи дека аргентинскиот напаѓач ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Очекуваме од Европската комисија да ја слушне, не само Франција, туку и другите земји членки на ЕУ, и многу брзо да излезе со нова рамка преку кој ќе можеме, ...
сите 499 | | | веќе видена

СМС-пораката на oбвинителката Вилма Русковска е израз на моментално разочарување, велат од Јавното обвинителство. Обвинителството излезе со официјален став ...
сите 319 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ денеска и утре е во посета на Загреб каде во рамки на самитот на Европската Народна Партија во Загреб ќе оствари повеќе билатерални ...
сите 250 | | | веќе видена

Од УПОЗ потсетуваат дека бараат враќање на парите од штрајкот во 2016 година, итна измена на Законот за судска служба со која поинаку ќе се определи позицијата ...
сите 153 | | | веќе видена

Ништо ново од партијата која со години беше навикната да зема пари од граѓаните заради лично богатење. Колку ВМРО-ДПМНЕ се грижеше за пензионерите говорат ...
сите 230 | | | веќе видена

Првата тура повратни пари од данокот за додадена вредност кај граѓаните кои скенираа фискални сметки во рамки на проектот „Мој ДДВ“, во вкупен износ од 3 ...
сите 53 | | | веќе видена

Белгискиот репрезентативец Кевин де Брујн не е задоволен од новиот систем на натпреварување и ждрепка за Европското првенство кое ќе се одржи на 30 ноември.„ ...
сите 352 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, се сретна со делегација од пратеници од албанскиот Парламент, предводена од претседателката на Комисијата за надворешни работи, Мими ...
сите 222 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дешамп: На Гризман му треба време за да се прилагоди на Барса

Од:
До кого (е-маил):
Порака: