Како тоа мислите има 54 години? Актерката од Венецуела дефинитивно го пронашла еликсирот на младоста

Претпоставете дека не знаете колку години има и погледнете ги нејзините фотографии. Верувале или не, станува збор за 54-годишната Кетрин Фулоп, познатата ...
| | веќе видена | слични

Кога ќе се спомене култното списание за мажи Playboy, прва асоцијација која на многумина им паѓа на памет за истото е Памела Андерсон. Русокосата американска ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во Јужна Америка кога ќе се изговори името Кетрин Фулоп веднаш се знае дека се мсили на една од најатрактивнитежени во тој регион. Таа е водиелка, фитнес ...
| | веќе видена | слични

Една од македонските најпопуларни водителки, Лила Филиповска, често знае да ги почести фановите со провокативни фотографии кои ги поставува на Инстаграм, па ...
| | веќе видена | слични

Емили Ратајковски повторно со изненадување за своите фанови кои ги има буквално од целата планета. Емили не би била Емили ако не објави провокативна фотка и со ...
| | веќе видена | слични

За многумина Памела Андерсон е прва асоцијација кога ќе се спомне култното списание за мажи - “Плејбој“. Русокосата американска актерка 14 пати се соблекла за ...
| | веќе видена | слични

Поп пејачката Каролина Гочева е позната по елегантниот и префинет стил кој воедно е и многу сексапилен и знае да ги привлече машките погледи. Таа постојано ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Одлуката на Самитот на ЕУ за замрзнување на разговорите за проширувањето на Унијата, со што се одложи стартот на преговорите за членство со Северна Македонија ...
сите 122 | | | веќе видена

Со блокирањето на пристапните преговори на Северна Македонија и Албанија со Европската Унија францускиот претседател Емануел Макрон на Русија и ја отвори ...
сите 683 | | | веќе видена

За две години вработените во основното, средното и во високото образование се изборија за трето покачување на платите со кое на нивните сметки за два месеца ќе ...
сите 143 | | | веќе видена

Времето утре ќе биде облачно со врнежи од дожд и со повремено засилен југоисточен ветер. Пообилни врнежи на повеќе места ќе има во вечерните и ноќните ...
сите 243 | | | веќе видена

Македонската полиција приведе дилер на наркотнични дроги во близина на фудбалскиот стадион во Гостивар. - Надворешната канцеларија за криминалистички работи ...
сите 120 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како тоа мислите има 54 години? Актерката од Венецуела дефинитивно го пронашла еликсирот на младоста

Од:
До кого (е-маил):
Порака: