Омиленото здолниште повторно е хит број еден и сезонава

Иако надвор изгледа како сè уште да е лето, сепак, есента одамна пристигна па додека ги очекуваме студените денови, можеме да се подготвиме со некои стилски ...
| | веќе видена | слични

Маја Кикириткова, нашата позната дизајнерка ја претстави својата нова колекција. Колекцијата за оваа сезона есен/зима е поделена во два сегменти или во две ...
| | веќе видена | слични

 Жените го знаат проблемот кој се создава кога имате премногу парчиња облека, а ниту една идеја како да ги искомбинирате истите. Но, најголемата заблуда во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Македонскиот народ секогаш бил и ќе биде со поглед напред, вели премиерот Зоран Заев во објава на социјалните мрежи, посветена на тековниот спор со Бугарија, ...
сите 708 | | | веќе видена

Американската авиокомпанија „Јунајтед ерлајнс“ во петокот започна да доставува вакцина против коронавирус произведена од фармацевтската компанија „Фајзер“ во ...
сите 296 | | | веќе видена

Ако догодина буџетските корисници заклучно првото тримесечје не реализираат најмалку 15 проценти од планираните капитални расходи, до второто најмалку 40 ...
сите 167 | | | веќе видена

„Овој викенд во Софија се одржуваат тајни средби помеѓу македонски бугарски владини претставници. Ова досега Заев не го негираше. Според нашите информации се ...
сите 165 | | | веќе видена

Женската иницијатива Женска слободна зона со обележување на јавните простори во градот Скопје, каде најчесто се случува сексуално вознемирување на јавни ...
сите 159 | | | веќе видена

Главниот американски имунолог, Ентони Фаучи, денеска апелираше до новоизбраниот претседател Џо Бајден „да ги затвори кафулиња што е можно побрзо, но не и ...
сите 178 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Омиленото здолниште повторно е хит број еден и сезонава

Од:
До кого (е-маил):
Порака: