Несекојдневен чин на свадбата на пејачот на Гранд - дошол по невестата, но го чекал услов


2 копии

Пејачот Љуба Перучица и неговата избраничка Катарина Колозеус денеска го изговорија судбоносното „да“, а прославата започна во домот на водителката. Пејачот на ...
| | веќе видена | слични

Бил Хант нервозно чекал да ја види во венчаница својата идна жена Сели. Имале договорено професионално фотографирање пред големиот ден, но тогаш се случило ...
| | веќе видена | слични

Младоженецот Били Хант нетрпеливо и нервозно чекал да ја види својата идна невеста, но тоа што му се случило кога се свртел сите ги насмеало до солзи. Имале ...
| | веќе видена | слични

Катарина Колозеус и српскиот пејач Љуба Перучица си ветиле вечна љубов вчера на 10. откомври. Кога излегле од црквата Свети Јован Владимир младенците пуштиле ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Макрон кажа „не“, а на Балканот една влада веќе се распаѓа: Ако на Европа и требаше доказ дека се уште има политичко влијание во светот, во моментов може да ...
сите 1597 | | | веќе видена

ЕУ рече, па порече, Македонија не губи надеж. Кого најмногу го пече шамарот на недовербата? Направи ли Заев се што требаше за датумот? Дали Макрон ја прокоцка ...
сите 687 | | | веќе видена

Со тоа преостануваат уште ратификации од уште само 4 земји членки, до официјално пристапување во НАТО.  Република Северна Македонија е на прав пат. Се ...
сите 164 | | | веќе видена

Откако Македонија не доби датум за преговори со ЕУ, колаиционите партнери на СДСМ и Заев почнаа да го напуштаа бродот што тоне. Тие почнале да преминуваат во ...
сите 771 | | | веќе видена

Оставката од општествената функција е личен чин. Ако бев јас на местото на пратеничката Фросина Ременски ќе се повлечев и ќе чекав да го докажам тоа и да се ...
сите 132 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Несекојдневен чин на свадбата на пејачот на Гранд - дошол по невестата, но го чекал услов

Од:
До кого (е-маил):
Порака: