Во овие три хороскопски знаци се раѓаат најорганизираните личности

Некои луѓе едноставно знаат како да го организираат своето време и да постигнат сè според предвиденото. Можеби за тоа е заслужен нивниот хороскопски знак. Иако ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии
2 копии
повеќе

Останато

Дали само инсистирањето на ДУИ за Албанец премиер ги кочи преговорите меѓу СДСМ и ДУИ за формирање влада, или има посреди и други недораззбирања. Фактор го ...
сите 634 | | | веќе видена

Конститутивната седница на новиот парламентарен состав ќе се одржи утре напладне под посебни протоколи поради коронавирусот во салата под Големата купола ...
сите 261 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 141 | | | веќе видена

Антонио Конте повеќе од 10 години е во тренерските води и веќе може слободно да се каже дека има големо искуство како фудбалски стручњак, но полека доаѓаат ...
сите 110 | | | веќе видена

Пратеничката Гордана Силјановска Давкова се придружи кон реакциите за отсуството на министерката за одбрана Радмила Шекеринска од одбележувањето на ...
сите 71 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во овие три хороскопски знаци се раѓаат најорганизираните личности

Од:
До кого (е-маил):
Порака: