Кои се најзлобните хороскопски знаци?

2 копии

ОВЕН На работа ќе наидете на мали препреки, но не откажувајте се. Вашиот труд ќе се исплати. Доколку ви се допаѓа некоја личност, направете го првиот чекор! Ве ...
| | веќе видена | слични

 Октомври е веќе при крај, но тоа не значи дека немате време да направите нешто за себе до крајот на месецот. Веројатно секој ден сте преплавени со обврски, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Овен (21.03 – 20.04) Не сте сигурни дали сте во право кога станува збор за некој долгорочен проект или работа со некој кој има големи барања. Не сте сигурни ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Премиерот во заминување Зоран Заев во интервју за весникот Њујорк Тајмс, објавено во вторникот, предупредува дека запирањето на проширувањето на ЕУ може да ...
сите 483 | | | веќе видена

Според најновите податоци на Државниот завод за статистика, просечната плата во септември годинава бележи ираст од 4,4 отсто и изнесува 25.435 денари што е за ...
сите 339 | | | веќе видена

Неа ја споменуваат во снимените разговори направени во домот на Орце Камчев поврзани со случајот “Рекет“. Засега нема информации во какво својство е повикана ...
сите 211 | | | веќе видена

Првата тура повратни пари од данокот за додадена вредност кај граѓаните кои скенираа фискални сметки во рамки на проектот „Мој ДДВ“, во вкупен износ од 3 ...
сите 53 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во текот на денешниот ден оствари повеќе средби при што се сретна со шефот на мисијата на ОБСЕ во Македонија, ...
сите 99 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи целосно ги демантира дезинформациите пласирани во одредени медиуми за некаква изградба на кампови за мигранти на ...
сите 289 | | | веќе видена

Државата има максимална флексибилност, секогаш можеме да направиме ребаланс, да интервенираме со средства, ликвидноста на државата е голема. Народната банка ги ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кои се најзлобните хороскопски знаци?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: