Митков со свој печат во победата на Брегенц

повеќе

Останато

Многу искусни дипломати од ЕУ се гневни по блокадата на Северна Македонија и Албанија за почеток на преговорите за членство од страна на Франција и две-три ...
сите 655 | | | веќе видена

Командата на сириските Курди соопшти денеска дека Турција не се придржува до договорот за прекин на огнот, затоа што не ја прекина опсадата на клучниот град во ...
сите 807 | | | веќе видена

Како што пишува новинарот Жерардо Фортуна , продолжението на разговорите за проширување на ЕУ денеска не е на агендата на лидерскиот самит иако беа спомненати  ...
сите 139 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Митков со свој печат во победата на Брегенц

Од:
До кого (е-маил):
Порака: