Заштитете се себеси од луѓе кои постојано се жалат

3 копии

Пријателство, според многумина тоа е една од најважните работи во животот. Пријателите се секогаш тука за нас, заедно да ја поделиме среќата, да ја заборавиме ...
| | веќе видена | слични

 Имате нов партнер и сите го сакаат. Мајка ви го обожава, се дружи со сопругот на вашата најдобра пријателка, па дури и со татко ви, на кој никој од вашите ...
| | веќе видена | слични

 Ви се случува навистина да сакате одредена работа, но како нешто постојано да ви пречи на патот кон неа? Ако навистина сакате да бидете успешни, мора да ...
| | веќе видена | слични

 Воопшто не е лесно да го најдете вистинскиот партнер. А откако ќе го најдете, уште потешко е да ја одржите врската. Живееме во ера на интернет и социјални ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Со сите успеси што заедно ги постигнавме, покажавме дека можеме, денес сме членка на НАТО, денес ги почнуваме преговорите за членство во ЕУ, имаме утврдена ...
сите 452 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 67 | | | веќе видена

Не сум имал никакви тајни договори со Сашо Мијалков, изјави вечерва во Само интервју на Канал 5 лидерот на СДСМ за дел од бомбите кои во предизборниот период ...
сите 91 | | | веќе видена

За прв пат ќе се гласа три дена, во работни денови и изборите ќе траат до 21 часот. Епидемијата на коронавирусот делумно ги измени протоколите на текот на ...
сите 405 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 258 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заштитете се себеси од луѓе кои постојано се жалат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: