Златна есен е пред нас: Љубовен хороскоп до крајот на 2019.

2 копии
2 копии

ОВЕН Работa: Сакате да се посветите на својата работа и да остварите напредок кој долго време го планирате. Љубов: Можно е да имате некоја забранета љубов или ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Некој ќе делува позитивно на вашето расположение. Возвратете со насмевка, немојте да бидете намќор. Ќе ви прилега некаква романтична ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) РАБОТА: Неповолна недела за кредити или позајмици од било кој вид. ЉУБОВ: Можно е да ве привлекува зафатено лице, но не сте подготвени за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Со оглед на важноста и огромниот (оправдан) интерес за датумот за отпочнување на преговорите со ЕУ и отворањето на нова „пандорина кутија“ за која пишував ...
сите 1230 | | | веќе видена

Шансите за постигнување согласност на Самитот на ЕУ за давање датум за почеток на преговори со Северна Македонија и Албанија не се добри, оцени германската ...
сите 234 | | | веќе видена

Секако, не треба сега тука и да застанеме, напротив треба да продолжиме со уште позасилено темпо на работа, што ќе придонесе сегашниот квалитет да биде ...
сите 333 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Во селото Визбегово, скопско, вчера Б.Р.(63) од Скопје, управувајќи мопед „џонвеј“, со скопски регистарски ознаки, паднал на коловозот.Во незгодата со тешки ...
сите 154 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Златна есен е пред нас: Љубовен хороскоп до крајот на 2019.

Од:
До кого (е-маил):
Порака: