Американската армија ја потврди автентичноста: Да, снимките што ги направија нашите пилоти се од НЛО и никогаш не требаше да ги видите


Поминаа речиси две години откако угледниот "New York Times" и организацијата "The Stars Academy of Arts & Sciences" објавија виео снимки на кои пилотите на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Откако на интернет во 2017 година беа објавени три видео снимки на кои се гледаат средби на американски поморски авиони со неидентификувани летечки објекти, ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Американската морнарица ја потврдила автентичноста на видео-снимката која ја направиле нејзините пилоти, а која се однесува на средба со непознати летечки ...
| | веќе видена | слични

Трите видеа на кои се гледаат средби на американски поморски авиони со НЛО-а се вистински, призна Американската морнарица додавајќи дека никогаш не смеело тие ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ја добивме писмената правно-формална гаранција, изјави пред извесно време премиерот Зоран Заев, во врска со добивањето датум од ЕУ во октомври. А вчера, кога ...
сите 515 | | | веќе видена

Присуството на пет лидери од албанскиот блок на лидерската средба кај Претседателот Стево Пендаровски ја покажа сликата колкава е поделеноста кај партиите на ...
сите 436 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 126 | | | веќе видена

Вчера во 16.55 часот на магистралниот пат Охрид– Кичево, во близина на крстосница со регионален пат за Битола, патничко возило „југо“, со кичевски регистарски ...
сите 271 | | | веќе видена

Ова е уште еден удар за британскиот премиер Борис Џонсон, кој има намера да ја изведе земјата од ЕУ до крајот на месецот, пишува АП. Претставничкиот дом, со ...
сите 434 | | | веќе видена

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски во гостувањето на утринската емисија на Алфа ТВ изјави дека Македонија не доби датум затоа што Зоран Заев ...
сите 250 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Американската армија ја потврди автентичноста: Да, снимките што ги направија нашите пилоти се од НЛО и никогаш не требаше да ги видите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: