Биљали: Не ми се верува дека само три-четворица се вмешани аферата Рекет


Професорката Арта Биљали- Зендели во емисијата Топ тема на телевизија Телма истакна дека случајот Рекет е преголема афера за да биде осмислена, потикната и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Денеска во емисијата „Топ тема“, на телевизија Телма , беше најавено дека пратениците кои се залагаат за промена на изборниот систем ќе се сретнат со премиерот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Не сме само оптимисти, туку покажуваме дека годинава се гледаат вистинските резултати во економијата, рече пратеникот на СДСМ Хари Локвенец, на гостувањето во ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Економската политика на Владата на СДСМ е потврдена и од меѓународната заедница, која за прв пат по 13 години го подигна рејтингот од ББ на ББ+, изјави ...
| | веќе видена | слични

Останато

Она што го има во бомбата од мојот разговор со Независната пратеничка група од ВМРО-ДПМНЕ, е нешто што јас многу пати сум го кажал и во јавноста, вели лидерот ...
сите 349 | | | веќе видена

Во Трилинг со министерот за здравство Венко Филипче, д-р Андон Чибишев и Елвис Шаќири од „Ромалитико“. Македонија е италијанска Ломбардија на Балканот. Власта ...
сите 152 | | | веќе видена

Со сите успеси што заедно ги постигнавме, покажавме дека можеме, денес сме членка на НАТО, денес ги почнуваме преговорите за членство во ЕУ, имаме утврдена ...
сите 321 | | | веќе видена

На само неколку дена пред изборите закажани за 15 јули, добро познатите руски пранкстери, Владимир Кузнецов (Вован) и Алексеј Стојларов (Лексус), објавија ...
сите 67 | | | веќе видена

Не сум имал никакви тајни договори со Сашо Мијалков, изјави вечерва во Само интервју на Канал 5 лидерот на СДСМ за дел од бомбите кои во предизборниот период ...
сите 91 | | | веќе видена

Демократската Унија за Интеграција изрази жалење за коментарите на претседателот на СДСМ, Зоран Заев кој денеска упати остри критики за дел од кадарот на ДУИ. ...
сите 258 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Биљали: Не ми се верува дека само три-четворица се вмешани аферата Рекет

Од:
До кого (е-маил):
Порака: