Де Брујне го знае идниот клуб: Му кажав да ми чува место во тимот

Натпреварот меѓу легендите на Манчестер Сити и поранешните ѕвезди на Премиер лигата, што наедно беше официјалното збогување на Винсент Компани од фудбалот, го ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот капитен на Манчестер Сити, Винсент Компани, за кого пред неколку дена се играше опроштален натпревар на „Етихад“ за медиумите го откри најдобирот ...
| | веќе видена | слични

Робин Ван Перси како легенда на Премиер лигата беше дел од вчерашниот проштален меч кој се одигра во чест на Венсан Компани, но сепак Холанѓанецот стана една ...
| | веќе видена | слични

На „Етихад“ се одигра хуманитарен натпревар меѓу легендите на Манчестер сити и легендите на Премиер лигата во чест на поранешниот капитен на Сити, Винсент ...
| | веќе видена | слични

Генијалецот Сколс воодушеви со еден потег во додавањето за време на ревијалниот меч кој се одигра во Манчестер во чест на Винсент Компани, а имаше и ...
| | веќе видена | слични

Вчера проштален натпревар во чест на Винсент Компани играа легендите на Манчестер Сити и ѕвездите на Премиер лигата. Многу одлични потези и дриблинзи видовме ...
| | веќе видена | слични

На Етихад синоќа беше одигран натпреварот помеѓу тим од легендите на Манчестер Сити и тим од ѕвездите во ПЛ, а резултатот на крајот беше 2:2. Натпреварот беше ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Фатиме Фетаи и Гаврил Бубевски утре се враќаат во судница да го застапуваат предметот Монструм. Републичкиот јавен обвинител Љубомир Јовески веќе започнал со ...
сите 388 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 378 | | | веќе видена

Наместо укинување на притворот на поранешната специјална јавна обвинителка Катица Јанева, која е осомничена во случајот „Рекет", како што побара нејзината ...
сите 188 | | | веќе видена

Дарко Јаневски Додека се палите како „хепо коцки“ на „бомбите“ што Фатиме Гучи и Бубе ги пуштаат во судница за „Монструм“, некако заборавате дека оние за кои ...
сите 294 | | | веќе видена

Репрезентацијата на Финска ја победи Турција со 3:2 во сетови и ќе игра против Франција во осминафиналето на Европското првенство во одбојка. Ова значи крај ...
сите 360 | | | веќе видена

Нови 30 дена е продолжен притворот на Катица Јанева која е трета осомничена во случајот Рекет. Кривичниот суд вчера на предлог на Обвинителството и го продолжи ...
сите 243 | | | веќе видена

Сакаме да изградиме систем во кој пациентот ќе биде во центар и сакаме да ја подобриме комуникацијата со пациентите, да го слушнеме нивниот глас „Доста е за ...
сите 281 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Де Брујне го знае идниот клуб: Му кажав да ми чува место во тимот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: