Ѕвезди кои никогаш не згаснуваат: Безвременски филмски икони

Ингрид Бергман Природна убавина, љубезност, непретенциозна личност и огромен талент ѝ донеле на оваа шветска убавица дури три Оскари. Зборувала пет јазици, а ...
| | веќе видена | слични

 Мудрите мисли на дамите кои важат за најубавите и најсексипилните жени на сите времиња со сигурност ќе ви ги отворат очите и умот. Би рекле дека „најважната ...
| | веќе видена | слични

Поради нејзината единствена убавина, оваа 30-годишна дама од Романија ја споредуваат со убавицата Софија Лорен. Романската манекенка со сензуален и заводлив ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ објави список од 25 лица вработени во СЈО по линии на непотизам. Обвинителот Гаврил Бубевски во СЈО си ги вработил братучедите Ефимија и Љупчо ...
сите 348 | | | веќе видена

Две победи над Белорусија и над Словенија, блескав сет против Русија, пораз во нијанси од Финска, објективно слаб натпревар против Турција. Македонските ...
сите 347 | | | веќе видена

Ранет лекар на работно место, претепан доктор во ходник во болница, нападнат медицински персонал, хорор услови за работа, разрушени болници, хаос во кој освен ...
сите 317 | | | веќе видена

Милионот и пол евра, кои Орце Камчев му ги предаде на Бојан Јовановски во објавената снинка за „Рекет“, биле наменети за неговиот нов пасош. Како што пренесува ...
сите 315 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ѕвезди кои никогаш не згаснуваат: Безвременски филмски икони

Од:
До кого (е-маил):
Порака: