Бритни Спирс загуби дел од старателството врз своите деца


 Бритни Спирс периодов се обидува да се сокрие од медиумите, со оглед на тоа што изби скандалот во кој татко ѝ го нападнал нејзиниот син, по жестока ...
| | веќе видена | слични

Препознатливата русокоса, актерката Риз Витерспун, се откажала од својата руса коса поради улогата во новата серија „The Morning Show“. Фотографијата на која ...
| | веќе видена | слични

Останато

Катица Јанева замина во историјата, прашањето кое преостанува е каков статус ќе добијат специјалните обвинители на кои со разрешувањето на Јанева им престана ...
сите 313 | | | веќе видена

Наспроти увереноста на премиерот дека земјата станала „гордост европска“, од опозициската партија ВМРО-ДПМНЕ порачаа дека сега е време кога треба да покажеме и ...
сите 161 | | | веќе видена

Станува збор за фирма зад која е пропаднат тендер во Албанија за кој се води истрага „Евита схпк“ е фирмата која го доби тендерот за стерилизација што беше ...
сите 145 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бритни Спирс загуби дел од старателството врз своите деца

Од:
До кого (е-маил):
Порака: