Челзи подготви нов договор за Абрахам, понудата е 100 илјади фунти неделно

Тами Абрахам блеска на стартот од новата сезона и со голови и одлични настапи го предизвика раководството на Челзи да му понуди нов договор. Сините од ...
| | веќе видена | слични

Мичу Батшуаи ќе остане во Челзи. Батшуаи во текот на летото се поврзуваше со неколку клубови, но Челзи одлучи да го издржи иако не е во плановите на тренерот ...
| | веќе видена | слични

Челси пропушти голема шанса да оствари втора сезонска победа, откако вчера прокоцка предност од 2:0 во дуелот со Шефилд Јунајтед кој се чинеше дека оди во ...
| | веќе видена | слични

Менаџерот на Челзи, Френк Лампард, повторно ги замоли фудбалските власти да се справат со расно мотивираните навреди, кои билеупатени кон Курт Зума во мечот ...
| | веќе видена | слични

Челзи ќе му предложи нов договор на младиот талент Таму Абрахам после добрите партии оваа сезона, пренесуваат на Островот. 21-годишниот Англичанец викендов ги ...
| | веќе видена | слични

Останато

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, одговарајќи на новинарско прашање во однос на отфрлањето, од страна на министерот за правда Бојан Маричиќ, на барањето на ...
сите 181 | | | веќе видена

Фокусот на соработката на Министерството за финансии со Развојната програма на Обединетите Нации (УНДП) во следниот период, ќе биде подобрување на управувањето ...
сите 463 | | | веќе видена

Реакции во јавноста предизвика мејл од Министерството за образование и наука кој наставниците ги испраќаат до родителите на учениците за тоа на какви уреди ќе ...
сите 104 | | | веќе видена

Во врска со настаните кои се случија изминатите денови каде што беа нападнати полициски службеници, се огласи Европскиот полициски синдикат. „Најостро го ...
сите 89 | | | веќе видена

Ако од денеска до 10 октомври сите, ама баш сите до еден, се придржуваме на три толку прости правила (два метра, маска, миење раце) на 11 октомври може да ...
сите 78 | | | веќе видена

Економско-социјалниот совет денеска ја одржа својата втора седница предводена од министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска како претседателка, ...
сите 222 | | | веќе видена

МПЦ очекува вселенскиот партијарх Вартоломеј позитивно да одговори на писмата на државниот врв за автоќефалноста на црквата. Нема ништо спорно и нема никакво ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Челзи подготви нов договор за Абрахам, понудата е 100 илјади фунти неделно

Од:
До кого (е-маил):
Порака: