Фолк пејачката откри зошто повторно не се омажи

2 копии

Дали некогаш сте помислиле дека една горда баба на внуци треба да се плати за нивното чување? Една млада мајка предизвика жестока дебата на Mumsnet, родителски ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Колку пати досега сте помислиле дека вашите деца поминуваат премногу време пред телевизор, компјутер или мобилен телефон? Веројатно многу пати. Особено доколку ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Колку пати сте помислиле дека вашите деца поминуваат премногу време пред телевизорот, компјутерот или на мобилен телефон? Веројатно често. Но понекогаш е тешко ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во Јапонија често ќе видите сосема мали деца како сами патуваат во подземна железница или одат во продавница без родителите. Одговор на прашањето зошто е тоа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Денеска кулминираше нервозата во ВМРО-ДПМНЕ. Фрчат лажни вести од белиот дворец, панични изјави, прес конфернции. Овие нервозни реакции доаѓаат во моменти кога ...
сите 500 | | | веќе видена

Kриминалната афера „Рекет“ која ги тресе темелите на важни државни институции и ја доведува под прашање, уште повеќе од досега, довербата на граѓаните во ...
сите 182 | | | веќе видена

Во Охрид се одбележа Денот на Армијата. На центрланата прослава при одбележување на 27 годишнината на македонската Армија присуствуваа воени претставници од ...
сите 184 | | | веќе видена

Се сметаше за симбол во борбата против корупцијата, а сега истражителката Катица Јанева се чини дека е вмешана во скандалозен случај на уцени. Зошто аферата ...
сите 218 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фолк пејачката откри зошто повторно не се омажи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: