Град Скопје денеска ја почнаа реконструкцијата на популарната „Школка“ во парк

Град Скопје денеска ја почнаа реконструкцијата на популарната „Школка“ во парк Се реконструира „Школка“ во Градски парк Екипи на Град Скопје денеска ја почнаа ...
| | веќе видена | слични

Екипи на Град Скопје синоќа ја почнаа реконструкцијата на популарната „Школка“ во Градски парк. „Во наредниот месец ова омилено катче на скопјани после долго ...
| | веќе видена | слични

Останато

Околу барањето на претседателот Стево Пендаровски за политичка одговорност, вицепремиерката смета дека Владата не е единствена што има политичка одговорност ...
сите 416 | | | веќе видена

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев, на својот Фејсбук профил сподели статус за актуелната состојба во Македонија.– Ни правда, ни мир, само ...
сите 267 | | | веќе видена

Се работи за класична стапица со која македонските власти се обидуваат полесно да дојдат до имињата на нејзините противници, на луѓето од опозицијата. Се ...
сите 137 | | | веќе видена

Очигледно нестручноста на Зоран Атанасов и раководните структури во АХВ е толку голема што не го познаваат ниту Законот за ветеринарно здравје, по кој треба да ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Град Скопје денеска ја почнаа реконструкцијата на популарната „Школка“ во парк

Од:
До кого (е-маил):
Порака: