Заев од Стоби: Секогаш кога има пакет на „бомби“ кажуваме само дел од разговорот


4 копии

Сето тоа што сум го знаел, и сум го објавил на еден транспарентен начин, секојпат кажувајќи за сите детали, рече премиерот Зоран Заев одговарајќи на новинарско ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Екс-премиерот Никола Груевски кој избега во Будимпешта, се огласи повторно на Фејсбук и распали по Заев, откако периодов беше актуелен кога се појави на бизнис ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот премиер Никола Груевски на својот Фејсбук профил вчера објави нов пост кој се однесува на „бомбата“ за Мартин Нешковски, а која ја објави Ел Чека и ...
| | веќе видена | слични

Никола Груевски денеска на својот фејсбук профил објави статус со следнава содржина: ПОВЕЌЕТО СНИМКИ ГИ КРАТЕЛ, А СУДОТ ДОБИЛ САМО ТРЕТИНА ОД МАТЕРЈАЛОТ Заев ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Никола ГРУЕВСКИ НА ФБ: Заев вчера јавно во изјава потврди дека не само снимката поврзана со Мартин Нешковски, туку повеќето снимки кои и ги пушташе на јавноста ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот премиер Никола Груевски, а сега азилант повторно се јави од Будимпешта на Фејсбук и го обвини премиерот Зоран Заев дека „бомбите“ кои ги објавуваше ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Премиерот Зоран Заев одговарајќи на новинарско прашање за објавениот аудио разговор од страна на „Ел Чека„ во врска со убиството на Мартин Нешковски, вели дека ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Руската полиција денеска ја приведе Љубов Собољ, соработничка на затворениот руски опозициски лидер Алексеј Навални, која заедно со него ја има основано ...
сите 263 | | | веќе видена

На денешната 29 собраниска седница ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата не гласаа за законот за пописот на населението и домаќинствата, но тој беше Според координаторот на ...
сите 146 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски и потпретседателот на партијата Александар Николоски, денеска во Загреб имаа средба со премиерот на Република ...
сите 243 | | | веќе видена

Нема поголем Монструм од Монструмот кој што си играше со чувствата на родители на убиени деца, но и со чувствата на роднините на веќе осудените. Еј тензии ...
сите 79 | | | веќе видена

Во последните 24 часа има над 580 оздравени од коронавирусот. Институтот за јавно здравје денеска регистрира 587 оздравени пациенти. Најголем дел од нив се од ...
сите 483 | | | веќе видена

Сопственик на угостителски објект во Дебар заработи кривина пријава поради постоење основано сомнение за сторено казниво дело „непостапување според здравствени ...
сите 274 | | | веќе видена

На МВР поважно им е дали на граѓаните маската им е под нос или закачена само на едното уво за веднаш да ги казнат, а воопшто не им е важно кој поседува и носи ...
сите 77 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заев од Стоби: Секогаш кога има пакет на „бомби“ кажуваме само дел од разговорот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: