ПРЕРАНА СМРТ НА САКАНА ЛИЧНОСТ: Животната приказна на момчето што победи на Евровизија ќе ве расплаче!

Данкан Лоренс, холандскиот претставник на овогодишната „Евровизија“, допрел до срцата на милионите луѓе што го следат овој натпревар и иако многумина ја ...
| | веќе видена | слични

Останато

Поранешниот вицепремиер за економски прашања Кочо Анѓушев во врска со предложените мерки од страна на поранешниот премиер Зоран Заев за кастрење на платите на ...
сите 347 | | | веќе видена

Охрид, 27. март 2020 (Inpress) – СВР Охрид поднесе кривична пријава против 61-годишниот Т.Ц. од Охрид, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично ...
сите 631 | | | веќе видена

Ова на Скопје му покажува дека склучувањето на политички храбри договори со соседите на крајот се исплатува. Но, времето да се стигне до оваа точка исто така ...
сите 341 | | | веќе видена

Заклучно со вчерашниот ден се спроведени вкупно 1.800 тестови за коронавирус, изјави на новинарско прашање на денешната прес-конференција во Владата ...
сите 227 | | | веќе видена

Словенечките здравствени власти соопштија дека уште три лица починале во земјата како последица од коронавирусот. Се работи за постари луѓе, а дел од нив биле ...
сите 242 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПРЕРАНА СМРТ НА САКАНА ЛИЧНОСТ: Животната приказна на момчето што победи на Евровизија ќе ве расплаче!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: