Салах: Ливерпул ќе биде шампион ако…


Питер Крауч во овој момент е член на премиерлигашот Барнли, но истовремено редовно ги пишува и своите колумни за угледниот британски таблоид, „Дејли меил“. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Ливерпул без поголеми проблеми во два натпревари го елиминираше Порто со вкупни 6:1 и се избори за полуфинале во Лигата на шампионите. Садио Мане, Мохамед ...
| | веќе видена | слични

Од поодамна е познато дека Ван Дијк и Сала одлично соработуваат во тимот од Енфилд, токму холандскиот дефанзивец упатуваше голема поддршка до својот соиграч во ...
| | веќе видена | слични

Шпански АС пренесе информација дека Мохамед Салах ова лето би можел да го напушти Ливерпул поради нерешливи недоразбирања со менаџерот Јирген Клоп. Но, овие ...
| | веќе видена | слични

Агентот на Мохамед Салах дејствуваше брзо и отворено, откако ги демантираше гласините дека напаѓачот има намера да поднесе трансферна молба пред шефовите на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Професорката Гордана Силјановска нагласува дека Законот за јазици има многу недостатоци и има сериозни проблеми со уставноста на решенијата и тоа ќе го оценува ...
сите 392 | | | веќе видена

Деветте нови аудио снимки со разговори поврзани со случајот „Peкет“ отворија нови дилеми, а особено внимение предизвика тврдењето дека во торбата има ГПС. ...
сите 522 | | | веќе видена

За да имаме рамноправна и демократска држава, во која сите ќе добијат подеднакво, мораме да го промениме законот и да го примениме моделот на една изборна ...
сите 71 | | | веќе видена

Војската во Нов Зеланд, почна ризична операција на островот Вајт за да ги извлече телата на осумте загинати во ерупцијата на вулканот неделава. Постои голема ...
сите 113 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче не нуди одговори на клучните прашања и лиферува лаги со цел да го прикрие според нашите сомнежи очигледниот криминал со ...
сите 120 | | | веќе видена

МВР и УЈП треба да истражат како СДСМ го пречекорило дозволеното салдо за претседателските избори и потрошиле 2.5 милиони денари повеќе. Спасовски и Лукаревска ...
сите 131 | | | веќе видена

Пратеникот на ДУИ Артан Груби денеска во емисија на Алсат призна дека Законот за јазици бил главниот услов за коалиција со СДСМ. Тој уште додаде дека прво бил ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Салах: Ливерпул ќе биде шампион ако…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: