Неделен хороскоп: 14 – 20 јануари

2 копии
2 копии

Оваа недела Јарецот ќе биде во центарот на вниманието на ѕвездите кои ќе помогнат да постигне големи успеси, особено на работно поле. Среќна недела ќе биде и ...
| | веќе видена | слични

ОВЕН Работa: Очекувањата во овој момент ви се големи и нереални. Поставете си себе мали цели за да не се разочарате. Љубов: Не сакате на саканата личност ништо ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Одложувањето на почетокот на преговорите за пристапување на Северна Македонија во Европската унија ќе ја влоши и дестабилизира ситуацијата во регионот, изјави ...
сите 288 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена

Австрискиот дипломат и поранешен висок претставник на меѓународната заедница во Босна и Херцеговина, Волфганг Петрич, позитивно ја оцени иницијативата за ...
сите 247 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Неделен хороскоп: 14 – 20 јануари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: