Мурињо: Бенфика не е опција, би се вратил во Реал или Интер

2 копии

Жозе Мурињо ќе дебитира како експертски коментатор за „Беин Спортс“ овој викенд и во живо ќе ги следи случувањата на големото дерби меѓу Арсенал и Челси, но во ...
| | веќе видена | слични

Тоа што требаше да биде партнерство од соништата, на крај се покажа како кошмар за Жозе Мурињо, но и за Манчестер јунајтед, но Португалецот вели дека во ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Жозе Мурињо даде опширно интервју за „ BeIN Sports“, и за прв пат после заминувањето од Манчестер Јунајтед. „Специјалниот“ доби отказ од кормилото на „црвените ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Жозе Мурињо за прв пат говореше пред камера по отказот од Манчестер јунајтед, стратегот не откриваше детали но меѓу редови кажа дека нешто се случувало зад ...
| | веќе видена | слични

Жозе Мурињо минатата година ја заврши својата неуспешна приказна со Манчестер Јунајтед, односно во својот престој на „Олд Трафорд“ не успеа да го донесе она за ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Викендов Комисијата за заразни болести ќе одлучува дали има услови за повеќечасовно згрижување на децата во училиштата. Министерот Филипче вели добро е што се ...
сите 322 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи презема стандарди полициски оперативни мерки и активности, коментираат од МВР во врска со обвинувањата кои ги упати ...
сите 143 | | | веќе видена

Организацискиот одбор на иницијативата „Доста е“ денеска во соработка со месните заедници, организираше протести во четири рурални средини во тетовско со цел ...
сите 155 | | | веќе видена

Премиерот Заев за време на посетата на Атина, освен за МИА, даде интервјуа за грчкиот весник „Та неа“ и грчката телевизија „Мега“, како и куси изјави за други ...
сите 221 | | | веќе видена

Пратениците на вчерашната собраниска седница ја усвоија одлуката за изборот на составот на работните тела на Парламентот, а премиерот Зоран Заев од Куманово ...
сите 90 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мурињо: Бенфика не е опција, би се вратил во Реал или Интер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: