Агентот на Игуаин пристигна во Лондон


Во таборот на Милан не цутат рози по поразот од Јувентус во Суперкупот на Италија, но и по се поизвесното заминување на Гонзало Игуаин во Челси. На враќањето ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Аргентинецт Гонзало Игуаин ќе се пресели во Челси и како позајмен играч ќе настапува за тимот од „Стемфорд Бриџ“ до крајот на сезоната. Првиот дел од сезоната ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Застапник на обвинението, согласно дадените овластувања од државниот јавен обвинител Јовески, е Ленче Ристоска која од СЈО прејде во ОЈО Скопје. Ристоска на ...
сите 526 | | | веќе видена

Дарко Јаневски Додека се палите како „хепо коцки“ на „бомбите“ што Фатиме Гучи и Бубе ги пуштаат во судница за „Монструм“, некако заборавате дека оние за кои ...
сите 217 | | | веќе видена

Ранет лекар на работно место, претепан доктор во ходник во болница, нападнат медицински персонал, хорор услови за работа, разрушени болници, хаос во кој освен ...
сите 281 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Агентот на Игуаин пристигна во Лондон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: