Хороскоп и парите: Рибите заработуваат и трошат, Раковите штедат и позајмуваат

Овен Не сакаат да собираат пари на куп, туку повеќе сакаат секогаш да вложуваат, а не бегаат од ризичните инвестиции кои некогаш им се исплаќаат, а некогаш не. ...
| | веќе видена | слични

Една од најголемите љубови, може да се роди помеѓу припадниците на овие два знака. Овен и Водолија се два спротивни знаци, кои се привлекуваат на сите животни ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Дали е во прашање положбата на планетите која го одредила полето на успехот и на способноста, снаодливоста на раководна функција , не се знае, но два ...
| | веќе видена | слични

Одлучна, упорна, доследна, реална, стабилна, бескомпромисна, добар слушател, тврдоглава, издржлива, толерантна, одговорна, грижлива, способна, силна, ...
| | веќе видена | слични

Откриете за кои тоа астро парови станува збор.На некои љубовни приказни како да им е судено да имаат тажен крај. Колку и да се силни емоциите, големите ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Протестираме затоа што Заев ќе ја менува историјата во учебниците, за договарањето на заедничка историја со источниот сосед и тргувањето со историски личности. ...
сите 314 | | | веќе видена

Заев нема црвени линии и решение е неговата оставка и неговото заминување. Во следните денови ВМРО-ДПМНЕ ќе поднесе за доверба на владата. И јас сум убеден во ...
сите 605 | | | веќе видена

Поранешните функционери Иван Бабановски и Џевдет Хајредини, и професорката Мирјана Најчевска жестоко реагираат на одлуката на Владата нејзин специјален ...
сите 188 | | | веќе видена

Додека трае дводневната средба на македонско-бугарската Мешовита комисија за историски и образовни прашања, властите во Скопје со пораки дека разговорите со ...
сите 230 | | | веќе видена

Партијата на европските социјалисти е разочарана од бугарското вето за Македонија. Според нив, Заев демонстрирал храброст и лидерство додека барал пат низ ...
сите 475 | | | веќе видена

Бројките на новозаразени се стабилизираа, не одат ниту нагоре, но, ниту надоле. Причина за ваквата стабилизираност е тоа што огромен број од луѓето станаа ...
сите 63 | | | веќе видена

Микробиологот Никола Пановски во емисија на Телевизија 24 обвини за воено профитерство на приватните болници, пренесуваат повеќе портали од гостувањето на ...
сите 122 | | | веќе видена

Американската фармацевтска компанија „Модерна“ објави дека очекува да може да испорача меѓу 100 и 125 милиони дози на експерименталната вакцина против ...
сите 446 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хороскоп и парите: Рибите заработуваат и трошат, Раковите штедат и позајмуваат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: