Милена сама се грижи за 4 деца и добитокот на село - жената за која зборува цел регион

По смртта на сопругот, 34-годишната Милена од Хрватска сама се грижи за своите четири деца, на големиот селски имот. Таа како што пренесуваат сите хрватски ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Откако нејзиниот сопруг за жал ги напуштил, 34-годишната Милена Совиљ Плечаш сама се грижи за 4 ќерки и голем селски имот. -Сѐ имаме и добро живееме, вели ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Нестабилно време со пороен дожд, град и грмежи има во југоисточните делови на државава, Струмица и Радовиш како и во Пелагонија, Прилепско. Нестабилност во ...
сите 103 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Милена сама се грижи за 4 деца и добитокот на село - жената за која зборува цел регион

Од:
До кого (е-маил):
Порака: