Андре Гомеш испрати емотивна порака до Валенсија и нејзините фанови


Португалецот Андре Гомеш ја продолжува својата кариера во Барселона, а на разделба со фановите на досегашниот клуб Валенсија, реши да испрати емотивна порака ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Андре Гомеш вели дека го остварил сонот со преселбата на Камп Ноу и појасни зошто ја одбрал Барселона пред Реал Мадрид„Кралевите" подолго време се обидуваа да ...
| | веќе видена | слични

Андре Гомеш, денес бепе и официјално презентиран како нов фудбалер на Каталонскиот состав, а меѓудругото во неговото излагање тој откри и зошто токму Барселона ...
| | веќе видена | слични

Андре Гомеш од денеска и официјално е нов член на Барселона, откако португалскиот играч за врска го стави своојт потпис на петгодишниот договор со каталонскиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Андре Гомеш е нов фудбалер на Барселона, а 22-годишниот португалски играч за врска потпиша договор во траење од 5 години. Тој во следните пет сезони би требало ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Судијата Илија Трпков кој ги осуди т.н организатори на настаните од „27 април по втор пат повеќе верува на зборовите на Александар Василевски-Нинџа отколку на ...
сите 145 | | | веќе видена

Постојаниот координатор на Обединетите нации во Северна Македонија, Росана Дуџак, ја поздравува одлуката Охридскиот регион да не биде ставен на Листата светски ...
сите 237 | | | веќе видена

Во соседна србија во градот Врање продолжува трендот македонските државјани повеќе да се вакцинираат против ковид-19 од граѓаните на Врање. Според податоците ...
сите 367 | | | веќе видена

Во последните 24 часа се направени 3.593 тестирања, а регистрирани се 47 нови случаи на КОВИД-19: Скопје – 19, Тетово – 11, Куманово – 6, Битола – 3, Прилеп, ...
сите 314 | | | веќе видена

Албанија и понатаму е една од најкорумпираните земји во Европа, според Индексот за перцепција на корупција и други показатели, пренесува Ора њуз, повикувајќи ...
сите 227 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Андре Гомеш испрати емотивна порака до Валенсија и нејзините фанови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: