Бура од реакции по новото поскапување на катастарските услуги


3 копии

Голем скандал тлее во Куманово, каде веќе две години, Државното средно училиште „Киро Бурназ” не работи со физичко присуство на учениците во училиштето. ...
| | веќе видена | слични

Дали СДС планира со кадри, како трговецот со дрога Александар Филев, да го носи народот во ЕУ, прашуваат од најголемата опозициска партија ВМРО ДПМНЕ. СДС ...
| | веќе видена | слични
2 копии

СДС планира да го носи народот во ЕУ, со лица како Александар Филев, познат нивни активист од Радовиш, а воедно и директор на тамошниот меѓу општински центар ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Се наоѓаме на локацијата на која што досега требаше да започне со работа ветената фабрика за електрични автомобили којашто ја вети СДС во Тетово. Празните ...
| | веќе видена | слични
8 копии

На крими-скандалите на СДС им нема крај. Директор од СДС, пулен на Јована Тренчевска, прв човек на институција за социјални работи во Радовиш, е фатен од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Александар Филев, ВД директор на меѓуопштински центар за социјални работи во Радовиш, на 17-ти месецов, 5 минути пред полноќ, во Штип, бил приведен од ...
| | веќе видена | слични

Сѐ уште СДС не се оградува од нивниот активист, Александар Филев, директор на меѓуопштинскиот центар за социјални работи, кој пред 10 дена во Штип е фатен и ...
| | веќе видена | слични

Хаосот кој СДС и ДУИ го создадоа во изминатите години власт, се протега апсолутно во сите области без исклучок. Ваква нефункционалност на институциите под ...
| | веќе видена | слични

Во Македонија со неспособната и неодговорна власт на СДС и ДУИ владее целосен хаос и народот е сосема во право кога вели дека немаме држава. Главните виновници ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Шефот на Дирекцијата за комуникации на турското претседателство Фахретин Алтун соопшти дека Ердоган имал телефонски разговор со палестинскиот претседател ...
сите 414 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски по митингот во Гостивар вечерва објави дека со заокружување на број 2 на 24 април за Силјановска Давкова, Македонија ...
сите 403 | | | веќе видена

Здружението на новинарите на Македонија (ЗНМ) и Самостојниот синдикат на новинарите и медиумските работници (ССНМ) изразуваат сериозна загриженост за ...
сите 221 | | | веќе видена

Барам од сите вас, на 24-ти овој месец, масовна политичка мобилизација, уште во првиот изборен круг да покажеме дека сме за нормална, напредна и европска ...
сите 208 | | | веќе видена

Toa што кандидатот на владејачката партија на централно ниво, СДСМ, Стево Пендаровски и на владејачката партија на локално ниво, ВМРО-ДПМНЕ Гордана Силјановска ...
сите 160 | | | веќе видена

Израел очекува напад од Иран, опасност од голема војна на Блискиот Исток. Американските власти веруваат дека Иран може да го нападне Израел за само неколку ...
сите 134 | | | веќе видена

Обвинителството го очекува извештајот од претресите во КПУ Идризово, каде беа најдени два тунели кои затвореници ги подготвувале за бегство од најголемиот ...
сите 40 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бура од реакции по новото поскапување на катастарските услуги

Од:
До кого (е-маил):
Порака: