Фото вест: Кој беше најбараниот англиски дрес во Скопје?

Репрезентацијата на Кина беше поразена на домашен терен од Јужна Кореја со 0:3 во квалификациите за Светското првенство, а на овој натпревар се случи и еден ...
| | веќе видена | слични

Квалификациската програма за месец ноември во Јужна Америка беше затворена со натпреварот меѓу Перу и Венецуела, но по ремито 1:1, во фокусот се најдоа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Изборот за претседател на државата во Собрание не е услов за формирање идна владина коалиција, туку предлог, идеја за која бараме да се дискутира и да се ...
сите 416 | | | веќе видена

Шефот на украинската воена разузнавачка служба Кирил Буданов изјави дека рускиот опозициски лидер Алексеј Навални починал од природна смрт. „Веројатно ќе ве ...
сите 463 | | | веќе видена

Од ВМРО-ДПМНЕ обвинуваат дека СДСМ уште еднаш ја докажале својата неспособност. Како што истакнуваат од партијата, помпезното пречекување на обрасци на граница ...
сите 357 | | | веќе видена

Владимир Блажев од ДНК преку фејсбук информира дека утре во 22 часот завршува лицитацијата на нивната награда Златна бубамара, за хуманитарната помош за ...
сите 193 | | | веќе видена

Израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху денеска изјави дека офанзивата во Рафа, дури и ако биде одложена поради прекинот на огнот, ќе му овозможи на Израел да ...
сите 231 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фото вест: Кој беше најбараниот англиски дрес во Скопје?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: