„Не се однесуваат како Бен Aфлек и Џеј Ло... Тоа не е нивен стил“: Џенифер Гарнер 5 години е во тајна љубовна врска со згодниот бизнисмен


Додека нејзиниот поранешен сопруг Бен Афлек и неговата сопруга Џенифер Лопез секој ден се во медиумите, врската на славната актерка останува надвор од очите на ...
| | веќе видена | слични

По веста за разводот на пејачот Џо Џонас и актерката Софи Тарнер, сега можеби и се знае причината за тоа. Според американскиот блогер којшто ги следи ...
| | веќе видена | слични

Помина пола година откако еден од најпопуларните парови стави точка на својата љубовна врска. Имено, кога Венсан Касел ги избриша сите слики со 30 години ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот актерски пар, Бен Афлек и Џенифер Гарнер, останале во добри односи и откако се развеле, а во последно време папарацо фотографите се почесто ги ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пејачката Шер е обвинета дека го организирала киднапирањето на сопствениот син во 2022 година. Според британскиот „Индепендент“, Шер ангажирала четворица мажи ...
| | веќе видена | слични

Многумина се прашуваат која е новата девојка на Венсан Касел со која ја замени Тина Кунаки... Помина веќе половина година откако еден од најкоментираните ...
| | веќе видена | слични

Милош Биковиќ и неговата избраничка Ивана Малиќ ќе станат родители кон средината на ноември. Како што дознава српскиот Курир од извор близок до парот, Ивана ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По инцидентот во Собранието на Република Македонија, во кој пратеникот од редовите на партијата „Левица“, Борислав Крмов фрлаше амандмани врз потпретседателот ...
сите 179 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи ги известува граѓаните кои утре и задутре (29 и 30.11.2023) имаат закажано термини за фотографирање и замена на лични ...
сите 304 | | | веќе видена

Во Македонија постои законска пречка Кацарска јавно да го поддржува СДСМ, соопштува ВМРО-ДПМНЕ. Но, не постојат законски пречки Добрила Кацарска да си поднесе ...
сите 54 | | | веќе видена

Директорот на Центарот за управување со кризи, Стојанче Ангелов, го посети мостот кај Визбегово Скопско, а ЦУК упати повторно известување и покана до дел од ...
сите 40 | | | веќе видена

Ништо не било најдено во компјутерот на исчезнатата 14-годишна Вања, а од снимките од надзорните камери во мали бизниси кои се наоѓаат по трасата каде ...
сите 54 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи очекува набргу пред Владата да има предлог од работната група што треба да понуди решение за евентуално ...
сите 140 | | | веќе видена

Утрово воведена е забрана движење на тешки товарни возила на патен правец Гостивар-Кичево преку планинскиот премин Стража. Како што информираат од АМСМ, ...
сите 202 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје поведе постапка против 23-годишна жена осомничена за лажно пријавување кривично дело. Како што информира Јавното ...
сите 42 | | | веќе видена

„Кина, која е привремен претседавач со Советот за безбедност на ОН овој месец, ќе одржи состанок на високо ниво за израелско-палестинското прашање на 29 ...
сите 47 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Не се однесуваат како Бен Aфлек и Џеј Ло... Тоа не е нивен стил“: Џенифер Гарнер 5 години е во тајна љубовна врска со згодниот бизнисмен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: