ПроКредит Банка прослави 20 години постоење на македонскиот пазар

2 копии

ПроКредит Банка вчера организираше прослава по повод 20 годишното постоење на македонскиот пазар. Во прекрасниот простор на ПроКредит Академијата на Велешко ...
| | веќе видена | слични

Одбележувајќи 15 години постоење на македонскиот пазар, Шпаркасе Банка АД Скопје со својот тим експерти останува доследна на својата мисија и визија – да гради ...
| | веќе видена | слични

Месецот на штедење во ПроКредит Банка започнува порано затоа што не е важно кој месец е, важно е да се поттикне и негува културата на штедење. Грижата за ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: < 1 минутa За работа со граѓаните, шалтерите во повеќето филијали и експозитури на Комерцијална банка повторно ќе бидат отворени до 17 часот. ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Време зa читање: 2 минути Сега имаш повеќе причини за да се радуваш на нов дом! Пониски каматни стапки, фиксна каматна стапка на 10 или 5 години и без трошоци ...
| | веќе видена | слични

Останато

Според извештајот на Центарот за управување со кризи имало вкупно 1.670 повици за итни случаи на Единствениот број за итни случаи 112 во ЦУК, меѓу коишто имало ...
сите 183 | | | веќе видена

Израелските одбранбени сили потврдија дека Хамас предал две жени со двојно, руско и израелско, државјанство на Црвениот крст во Појасот Газа. – Според ...
сите 74 | | | веќе видена

Степенот на безбедност во Скопје, за денешниот Самит на ОБСЕ е подигнат на високо ниво, сите капацитети на МВР се ставени на располагање и со тоа се ќе помине ...
сите 264 | | | веќе видена

МВР соопшти дека денеска во СВР Тетово е извршен службен разговор со 23-годишниот Б.Л. од Мала Речица, кој е второто лице осомничено за симнување на знамето на ...
сите 88 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ПроКредит Банка прослави 20 години постоење на македонскиот пазар

Од:
До кого (е-маил):
Порака: