Георгиевски: Страшно е што македонската јавност го оправдува нападот врз момчето во Охрид

Страшно е што македонската јавност го оправдува нападот врз момчето во Охрид, пишува на социјалната мрежа Фејсбук, Љубчо Георгиевски, претседател на ВМРО ...
| | веќе видена | слични

Изгледа дека Оливија Вајлд и Џејсон Судејкис ги „закопале своите воени секири“. Режисерката и актерот биле фотографирани овој викенд во Лос Анџелес, а судејќи ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Лидерот на ВМРО Народна партија, Љупчо Георгиевски, ја осуди реакцијата на поголем дел од македонската јавност, како што вели, за претепувањето на Христијан ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот премиер Љубчо Георгиевски вели дека е „страшно тоа што македонската јавност го оправдува нападот врз момчето во Охрид“. Во објава н Фејсбук, ...
| | веќе видена | слични

Останато

ЗАТВОРЕНА Е УЛИЦАТА САМОИЛОВА МВР соопшти дека од денеска се воведува посебен режим на сообраќај во Скопје, поради чествувањето на раѓањето на Гоце Делчев во ...
сите 560 | | | веќе видена

Во одговор на прашањето зошто се затворени улиците околу црквата Свети Спас, министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски, во гостувањето на Сител ...
сите 444 | | | веќе видена

Вчера во 12.29 часот во СВР Скопје било пријавено дека во 12.15 и во 12.25 часот на бул.„Александар Македонски“ во Скопје, двајца малолетници од Скопје биле ...
сите 256 | | | веќе видена

Најдобриот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ е често напаѓан од страна на јавноста поради неговото однесување на теренот, а често знае бесот да го истури на ...
сите 260 | | | веќе видена

Украина е подготвена да се обврзе дека нема да го користи оружјето со долг дострел што го побара од Запад за напади на руска територија, со исклучок на новите ...
сите 175 | | | веќе видена

Претседателот на Владата Димитар Ковачевски денеска присуствуваше на потпишувањето на Договорот за надзор и правен трансакциски советник за изградба на ...
сите 67 | | | веќе видена

Килијан Мбапе го големи болки, куцајќи, го напушти мечот против Монпелје по само 20 минути игра. Многумина се надеваа дека повредата не е сериозна, но ...
сите 62 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Георгиевски: Страшно е што македонската јавност го оправдува нападот врз момчето во Охрид

Од:
До кого (е-маил):
Порака: