Каско Green, нова понуда на Триглав Осигурување

2 копии
2 копии

 Пантелеон ГС е локална компанија која нуди аутсоурсинг услуги во различни индустрии низ Соединетите Американски Држави. Додека се сметаше за стартап во ...
| | веќе видена | слични

На реномираната регионална конференција за човечки ресурси која веќе традиционално по 10-ти пат се одржува во Ровињ Хрватска, а која оваа година собра повеќе ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии

„Фешн груп“: Новата модна приказна е за индивидуалноста и креативноста на нашите вработени Новата кампања на модната групација „Фешн Груп“ оваа студена сезона ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

Одговорноста за блокадите и хаосот што му се случуваат на Скопје е единствено кај Христијан Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ. Заминувањето на Ленин Јовановски како еден ...
сите 770 | | | веќе видена

По шест години откако тогашното Специјално јавно обвинителство - СЈО ја отвори истрагата за случајот наречен „Трезор“ за набавката на опрема за прислушување, ...
сите 141 | | | веќе видена

„Не верувам дека Мицкоски ќе биде толку наивен пред електоратот и пред светот за неговата партија да добие црна дамка и да спречи почеток на преговори со ...
сите 53 | | | веќе видена

Управниот одбор на ЗЕЛС денеска донел заклучок сите општини кои добиле допис од ЕВН во кој се бара потрошувачите кои до 1 јануари 2022 година не биле мали ...
сите 299 | | | веќе видена

Продолжува увозот на струја, продолжуваат “хероите” на Владата со авансно плаќање, продолжуваат со “херојските” авансни провизии. Новиот увоз на струја е за 4 ...
сите 141 | | | веќе видена

Овие цени се поддржани од надежите дека ревидираните мерки за ограничување на коронавирусот во Кина ќе ја засилат побарувачката и загриженоста за снабдувањето ...
сите 207 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Каско Green, нова понуда на Триглав Осигурување

Од:
До кого (е-маил):
Порака: