ТЕШКО ПОВРЕДЕН КУМАНОВЕЦ, излетал од патот кај Романовце


7 копии

– Три лица се повредени од кои едно потешко во сообраќајна несреќа синоќа во 23:55 часот на магистралниот пат Штип – Делчево помеѓу три патнички моторни возила ...
| | веќе видена | слични
4 копии
3 копии
3 копии
2 копии
3 копии

Вчера пред маркет на улицата Џон Кенеди се случила сообраќајна несреќа помеѓу автомобил „опел корса“ со скопски регистарски ознаки, управуван од Џ.А.(33) од ...
| | веќе видена | слични

На 30.09.2022 во 14.10 часот пријавено е дека во Скопје, пред маркет на ул.„Џон Кенеди“ се случила сообраќајна несреќа помеѓу патничко моторно возило „опел ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На крајот сме на уште еден форум на Internacional Democrat Union, најголемата светска организација на десничарски партии. Како ВМРО-ДПМНЕ имавме делегација и ...
сите 201 | | | веќе видена

Државните награди „Св. Климент Охридски“ за 2022 година за долгогодишни остварувања во областа на воспитанието, образованието, културата, уметноста, ...
сите 200 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски денеска им го честиташе на новинарите изборот на претседател и раководство на Здружението на новинари на Македонија (ЗНМ), кои беа ...
сите 63 | | | веќе видена

Божидар Божиновски ја искористи новата мундијалска победа на пенали на хрватските фудбалери за во објавата на денот на Фејсбук да ја парафразира славната мисла ...
сите 209 | | | веќе видена

Истовремено политичарите поради поврзаноста на таа сцена со парламентарната партија АфД бараат заострување на безбедносните мерки за Бундестагот. „Мрежата на ...
сите 76 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ТЕШКО ПОВРЕДЕН КУМАНОВЕЦ, излетал од патот кај Романовце

Од:
До кого (е-маил):
Порака: