Светска музичка ѕвезда повторно воодушеви во бикини

Иако со месеци беше под будното око на јавноста поради учеството на Евровизија, пејачката Ана Ѓуриќ, позната по уметничкото име Констракта значително се ...
| | веќе видена | слични

Фолк ѕвездата Драгана Мирковиќ се огласи на својот Инстаграм профил и објави фотографија на која позира со був. Пејачката објави колаж од фотографии на кои ...
| | веќе видена | слични

Меган Фокс на својот Инстаграм објави фотографија на која позира во необична облека. Актерката носела сив топ, карирана кошула и панталони со високи изрези. ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Анџела Игњатовиќ Бресквица им се пофали на своите следбеници на социјалните мрежи со подарокот што го добила од нејзиното момче Никола Станисављевиќ. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Актерката Рис Витерспун на својот Инстаграм-профил сподели фотографија на која позира со својата ќерка Ава Филип, по повод одбележувањето на Националниот ден ...
| | веќе видена | слични

 „Нови гради“, „Заради тебе имам проблеми со сопственото тело“ – коментираат дел од следбениците на Меган Фокс, по нејзините најнови фотографии на кои се ...
| | веќе видена | слични

На естрадната сцена отсекогаш се крева прашина кога една од пејачките ќе го ископира стајлингот на колешката.Кога станува збор за домашната јавна сцена, ...
| | веќе видена | слични

Сопругот на пејачката Слаѓа Алегро сподели со своите следбеници на Инстаграм непријатна информација за тоа што им се случило заедно со пејачката при враќање од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денешниот протест во врска со отворањето на бугарскиот клуб „Цар Борис Трети” во Охрид заврши без посебни нарушувања на јавниот ред и мир, а наспроти ...
сите 425 | | | веќе видена

Ако лидерот на Демократската унија за интеграција ги прифати барањата на т.н. „Огнена група“ за смени на кадрите во извршната власт тоа би значело и признание ...
сите 127 | | | веќе видена

Инфлацијата излезе надвор од контрола и таа според последните пресметки достигна високи 18,7 проценти, а Владата не презема ништо во изминатиот период да се ...
сите 239 | | | веќе видена

Државата прави напори за обезбедување на енергенси за непречено производство на електрична и топлинска енергија за потребите на граѓаните во престојната зима, ...
сите 230 | | | веќе видена

Пет дена со Аферата #Броило… Ковачевски и кумот ја основале Пиксел гроуп 5 месеци откако СДСМ прави Влада! Оваа фирма добива: 4 исплати од Фонд за Иновации во ...
сите 262 | | | веќе видена

Јас еден од сновачите на компанијата „Пиксел“ која е формирана 2017/2018 година, но кога станав министер јас ги отстапив уделите, рече премиерот Димитар ...
сите 48 | | | веќе видена

Фудбалскиот клуб Тетекс преку клупско соопштение се извини за големиот инцидент што се случи на саботниот дуел со Саса, кога еден неодговорен навивач на ...
сите 30 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Светска музичка ѕвезда повторно воодушеви во бикини

Од:
До кого (е-маил):
Порака: