Нова серија на „Нетфликс“ ги воодушеви критичарите


Боксерот воопшто не е среќен Наскоро, на 25-ти август, ќе започне да се прикажува серијата „Мајк“, биографска приказна за боксерот Мајк Тајсон. Серијата ќе се ...
| | веќе видена | слични

„Мајк“ е оригинална серија на Хулу, а поранешниот боксер се огласи на социјалните мрежи за да ги нападне. „Не дозволувајте Хулу да ве измами. Јас не ја ...
| | веќе видена | слични

Новата серија на „Netflix“ насловена „ The Sandman “ ги воодушеви и критичарите и публиката доколку може да се суди по рејтингот на „IMDb“ и „Rotten Tomatoes“. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Државните награди „Св. Климент Охридски“ за 2022 година за долгогодишни остварувања во областа на воспитанието, образованието, културата, уметноста, ...
сите 200 | | | веќе видена

Односите се сменија преку ноќ во моментот кога јас застанав во одбрана на приватните превозници и одбрана на побарувањата на нивниот долг веќе следниот ден ...
сите 853 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски денеска им го честиташе на новинарите изборот на претседател и раководство на Здружението на новинари на Македонија (ЗНМ), кои беа ...
сите 63 | | | веќе видена

Истовремено политичарите поради поврзаноста на таа сцена со парламентарната партија АфД бараат заострување на безбедносните мерки за Бундестагот. „Мрежата на ...
сите 77 | | | веќе видена

Контроверзиите помеѓу Џердан Шаќири и српските навивачи и новинари продолжија и по вчерашниот пораз на Швајцарија од Португалија со 6:1. Новинар на српски ...
сите 163 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нова серија на „Нетфликс“ ги воодушеви критичарите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: