TikTok Music доаѓа како конкуренција за Spotify и Apple Music?


2 копии

Вчера, социјалната мрежа Снепчет ја претстави првата опција што овозможува родителите да имаат контрола врз тоа со кого комуницираат нивните деца. Опцијата ...
| | веќе видена | слични

По 10 месеци откако беше најавено, вчера Снепчет ја претстави првата опција што овозможува родителите да имаат контрола врз тоа со кого комуницираат нивните ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 2 минути WhatsApp објави неколку нови ажурирања за приватноста, вклучувајќи ја и можноста за корисниците да ги проверуваат своите пораки без ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 3 минути Snapchat во вторникот го претстави својот прв центар за родителска контрола, речиси 10 месеци откако извршен директор на компанијата ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Делегација на Владата на Република Северна Македонија предводена од министерката за одбрана Славјанка Петровска, во придружба на советникот за одбрана на ...
сите 171 | | | веќе видена

„Ограничете го вашето присуство на улиците на Енергодар! Добивме информации за нови провокации од страна на окупаторите“, објави на Телеграм украинската ...
сите 306 | | | веќе видена

Вкупно 69 кривични дела за семејно насилство во Кавадарци се регистрирани за последните две години, а ниту една жртва не побарала парична помош од Општината во ...
сите 143 | | | веќе видена

Еден од најпознатите светски писатели, Салман Ружди кој завчера беше нападнат за време на јавен настап во Њујорк, денеска е изваден од респираторниот апарат и ...
сите 88 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

TikTok Music доаѓа како конкуренција за Spotify и Apple Music?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: