(Видео) Најголеми трансформации на актери, од Џесика Бел до Џаред Лето


Некои од големите ѕвезди во Холивуд кои се појавуваат во телевизиски серии и филмови постои шанса да не ги препознаете. Џесика Бел неодамна глумеше во „Кенди“, ...
| | веќе видена | слични

Британскиот актер Кристијан Бејл глуми застрашувачки негативец во новиот филм „Thor: Love and Thunder“, а во трејлерот изгледа целосно непрепознатливо. „Gorr ...
| | веќе видена | слични

Британскиот актер Кристијан Бејл во новиот филм „Thor: Love and Thunder“ глуми застрашувачки негативец, а во трејлерот изгледа потполно непрепознатливо. „Thor: ...
| | веќе видена | слични

Останато

Со реакција на препораките на историската комисија со Бугарија, се огласи уште еден професор од Институтот за историја на Филозофски факултет. Професорот Тони ...
сите 254 | | | веќе видена

На вицепремиерот Бојан Маричиќ не му било пријатно кога чул како група граѓани на прославата за Рамковниот договор ја исвиркаа водителката кога таа почна да ...
сите 187 | | | веќе видена

Електрична енергија оваа зима ќе има доволно, но од секој од нас зависи како и за што таа ќе се користи. АД ЕСМ во првите седум месеци од 2022 година произведе ...
сите 204 | | | веќе видена

Состојбата на Крим се чинеше како огромен, непроменлив факт на теренот до вчера, или барем до минатата недела. Во 2014 година, Русија го презеде или, според ...
сите 121 | | | веќе видена

Тројца млади мажи во земјава се заразиле од сида смо во текот на јули, говорат податоците од Билтенот на Одделот за епидемиологија на заразни заболувања при ...
сите 290 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи најави дека доколку е потребно, можно е да се активираат стоковите резерви на државата. Тој е дециден дека леб ...
сите 95 | | | веќе видена

Претставник на руското Министерство за одбрана денеска најави дека нуклеарната централа Запорожје може да биде затворена доколку украинските сили продолжат со ...
сите 254 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Најголеми трансформации на актери, од Џесика Бел до Џаред Лето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: