Disruptors магазинот ја вброи Хелена Милески од СН Осигурителен Брокер во топ 30 бизнис тренери за 2022 година

Интернационалниот магазин Disruptors објави листа со топ 30 бизнис тренери за 2022 година, при што од Македонија на листата ја вброиХелена Милески, раководител ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 2 минути Една од најчестите штети во домот е поплава во тоалет од оштетена или лоша инсталација, или расипан уред. ДОМИ Комплет полисата за ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Со цел да се доближи повеќе до своите клиенти и да им овозможи персонализирани понуди прилагодени на нивните можности и преференции, НЛБ Банка, во согласност ...
| | веќе видена | слични
2 копии

СН Осигурителен Брокер во рамките на промотивна кампања за доброволно приватно здравствено осигурување овозможува 15 отсто попуст. Попустот важи за секоја нова ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Осигурување на домот почнувајќи од 49 денари месечно за корисниците на услугите на ЈП Водовод и канализација – Скопје Врз основа на потпишаниот Меморандум за ...
| | веќе видена | слични

Главна грижа на родителите е да им овозможат удобен и сигурен живот на своите деца. Тие секогаш се трудат да им овозможат најдобро и да им обезбедат светла ...
| | веќе видена | слични
2 копии

СН Oсигурителен брокер АД Битола овој декември одбележува 7 години од основањето, период во кој компанијата се искачи и задржа на лидерската позиција меѓу ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во пресрет на новогодишните и божиќните празници, СН Осигурителен Брокер подготви промотивна кампања за домаќинско осигурување, во чии рамки доделува гратис ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Во пресрет на новогодишните и божиќните празници, НЛБ Банка подготви промотивна кампања за потрошувачките кредити. Овој декември клиентите ќе можат да ги ...
| | веќе видена | слични

Иако донекаде можеме да ги планираме нашите животи, сосема јасно е дека никој не може да предвиди што носи иднината. Едноставно, сè уште не можеме да ...
| | веќе видена | слични

Останато

Сообраќајка во центарот на Скопје. Велосипедист е прегазен на булевар Илинден наспроти фонтаната кај Градски парк.Во моментов на местото на несреќата има ...
сите 273 | | | веќе видена

Новите влади на Република Северна Македонија и Република Бугарија отворија ново поглавје во билатералните односи. Потврда за тоа е успешната меѓувладина ...
сите 341 | | | веќе видена

Иако ги насобира своите воени сили во близина на границата со Украина, Русија во неколку наврати изјави дека нема намера да ја нападне Украина.„Ништо не се ...
сите 540 | | | веќе видена

ЈОВЕСКИ И РУСКОВСКА ДОБИЛЕ ЗАКАНИ ПО ЖИВОТ Јавниот обвинител на земјава Љубомир Јовески денеска преку писмено соопштение ја извести јавноста дека во текот на ...
сите 62 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Димитар Ковачевски ја прими амбасадорката на Шведска во нашата земја Кристин Форсгрен Бенгтсон. ...
сите 300 | | | веќе видена

Денеска во Алејата на великаните на загрепските гробишта Мирогој, членовита на семејството и најблиските пријатели и колеги се простија од Аки Рахимовски, ...
сите 168 | | | веќе видена

Руската амбасада во Скопје се огласи со сопствен коментар по изјавите на министерката за одбрана Славјанка Петровска . Амбасадата се спротивставува на ...
сите 190 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Disruptors магазинот ја вброи Хелена Милески од СН Осигурителен Брокер во топ 30 бизнис тренери за 2022 година

Од:
До кого (е-маил):
Порака: