Андов: Камчев утре ќе биде тестиран за коронавирус

Актерката Марија Каран била на распит во Првото основно јавно обвинителство во Белград, а во таа прилика детално опишала што се случило на 5 ноември околу 4 ...
| | веќе видена | слични

Според Кривичниот законик на Србија, кривичното дело против здравјето на луѓето – несовесно давање медицинска нега – се казнува со затвор од три месеци до три ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Во однос на објавата поврзана со здравствената состојба на г-динот Камчев која на 04.11.2021 година циркулираше на медиумите со наслов ,,Камчев се жалел дека ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Одбраната на бизнисменот Јордан Камчев ја демантира информацијата дека нивниот клиент се пожалил на симптоми на коронавирус и дека одбил испитувања на државна ...
| | веќе видена | слични

Одбраната на Јордан Камчев реагира на написи во одредени медиуми со наслов „Камчев се жалел дека има коронавирус, но одбил испитувања на државна клиника“. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Политичките аналитичари гледаат растечка надеж за можен компромис меѓу Северна Македонија и Бугарија во спорот кој веќе две години го блокира почетокот на ...
сите 473 | | | веќе видена

Со церемонија во Министерството за одбрана, Славјанка Петровска ја презеде функцијата министерка за одбрана од досегашната министерка Радмила Шекеринска. ...
сите 189 | | | веќе видена

„Ова за старо – новата Влада е смислување на ресори, на министерски места како да се задоволат поголем број од фракциите кои што очигледно постојат во СДСМ и ...
сите 35 | | | веќе видена

Во првите два и пол месеци од мандатот, Данела Арсовска нема ниту еден проект во интерес на граѓаните на Град Скопје. Нејзината најава дека ќе реконструира ...
сите 223 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Андов: Камчев утре ќе биде тестиран за коронавирус

Од:
До кого (е-маил):
Порака: