ДА НЕ МУ БИДЕ ПОСЛЕДЕН РОДЕНДЕН НА ТВОЕТО ДЕТЕ: Димитриевски објави закани кон негови активисти


Максо нон стоп споменува несреќен случај за некое дете води сметка и твоето дете така да не се споменува, а убаво детето си вози мотор. Порака со ваква ...
| | веќе видена | слични

Син на кандидат за градоначалник бил дел од групата која вчеравечер физички се пресметувала со активисти на СДСМ во скопската населба Влае, при што се ...
| | веќе видена | слични

Битката за власт се повеќе се разжестува, на три дена до вториот круг локални избори се повеќе се евидентираат инциденти помеѓу политичките противници. Покрај ...
| | веќе видена | слични

Останато

Постигнат напредок во разговорите Заев - Гаши за евентуален влез на Алтернатива во власта и обезбедување парламентарно мнозинство. СДСМ и Алтернатива се ...
сите 266 | | | веќе видена

Зоран Заев си одбра послушен продолжувач на заевизмот во СДСМ во Димитар Ковачевски. Целиот циркус и драматизирање околу наводни демократски избори во СДСМ се ...
сите 390 | | | веќе видена

Досега, 42 случаи на сојот омикрон се идентификувани во земјите на Европската унија, соопшти Европскиот центар за контрола и превенција на болести ...
сите 783 | | | веќе видена

Три големи и неколку помали семејства ги загубија своите роднини во несреќата на автопатот Струма - татковци, мајки, браќа и сестри. Цели села во близина на ...
сите 137 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден уште тројца од повредените пациенти кои се лекуваа во болницата „Пиргов“ во Софија, се вратија во државава.Министерот за надворешни ...
сите 267 | | | веќе видена

Министерот за транспорт и врски Благој Бочварски информираше дека опожарениот автобус со регистарски таблици СК 0284 БА кој учествуваше во сообраќајната ...
сите 197 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 181 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ДА НЕ МУ БИДЕ ПОСЛЕДЕН РОДЕНДЕН НА ТВОЕТО ДЕТЕ: Димитриевски објави закани кон негови активисти

Од:
До кого (е-маил):
Порака: