Штипјанка му раскинала на дечкото, па и се заканувал по социјални мрежи

2 копии

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 22.35 часот во СВР Скопје Ф.Ф.(33) од с.Грчец, скопско пријавил дека во близина на бензинска пумпа ...
| | веќе видена | слични

Изминатата ноќ, непознати сторители обиле штаб на политичка партија во селото Арачиново, а украле само храна која ја затекнале во објектот, соопшти полицијата. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Тивкото мнозинство одбра и неговиот избор громогласно одекна, власта во Охрид доби жестока изборна шлаканица од охриѓани затоа што им е доста од изневерени ...
сите 891 | | | веќе видена

Претседателот на Државната изборна комисија, Александар Даштевски оцени дека изборите во однос на првиот круг се успешни. Тој изјави дека излезноста на ...
сите 643 | | | веќе видена

ЗАЕВ УПАТИ ПИСМО ДО ЧЛЕНОВИТЕ Писмото на премиерот Зоран Заев испратено до членството на СДСМ два дена по од локалните избори, во кои владеачката партија ...
сите 197 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Штипјанка му раскинала на дечкото, па и се заканувал по социјални мрежи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: