Во Вевчани изложба на сликарите Мукоски и Спировска

2 копии

Со настанот „Отворено студио“ што ќе се одржи денеска, сабота, 25 септември, и официјално ќе заврши годинешната меѓународна ликовна колонија во Слоештица, во ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Останато

Претседателот на СДСМ на денешната граѓанска трибина ‘‘Најдоброто за мојата општина ‘‘ пред арачиновци вети дека развојот на Арачиново ќе продолжи како и ...
сите 333 | | | веќе видена

Сообраќајот на регионалниот пат Дебар-Маврово Ростуше во непосредна близина на Мелнички Мост наспроти хотел „Дебарски Бањи“, за патнички моторни возила се ...
сите 152 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Вевчани изложба на сликарите Мукоски и Спировска

Од:
До кого (е-маил):
Порака: