Приведено лице во кичевско, пронајдена дрога


2 копии
3 копии
5 копии
2 копии

Полицијата уапси 57-годишен кумановец и против него поднесе кривична пријава откако било утврдено дека тој последниве месеци нудел пари за да се убијат некои ...
| | веќе видена | слични
8 копии
повеќе

Останато

ВМРО-ДПМНЕ продолжува јавно да бара одговори од власта која за автобуската несреќа во која 45 наши сограѓани ги загубија своите животи, се уште нема никаква ...
сите 339 | | | веќе видена

Сите оние што биле во високоризичен контакт со лице потенцијално заразено со омикрон-сојот на коронавирусот во Словенија ќе мора да бидат во карантин. ...
сите 493 | | | веќе видена

Според АМСМ, сообраќајот на државните патишта се одвива непречено по наместа влажни коловозиИнтензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските ...
сите 158 | | | веќе видена

Организаторот на доделувањето на Златната топка, за момент сакаше да ја избрка жена му на Лионел Меси, Анонела додека се сликаа со децата, но, фудбалерот не го ...
сите 303 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 135 | | | веќе видена

Нема да почитуваме едностран договор со Бугарија, вели лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски. Рече дека премиерот во заминување Зоран Заев е подготвен да ...
сите 99 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Приведено лице во кичевско, пронајдена дрога

Од:
До кого (е-маил):
Порака: