Жена прегазена во Скопје, пренесена на клиника со тешки повреди

2 копии
2 копии

На 30.06.2021 во 17.00 часот на локален пат с.Палатица - с.Требош, во с.Палатица се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило „бмв“, со тетовски ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
2 копии

Три тешки сообраќајни несреќи се случиле вчера во Прилеп, Битола и во тетовско, а во нив тешко се повредени тројца мотоциклисти и еден велосипедист, соопшти ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Денешната одлука на судот за 27 април е темпирана и планирана прeсуда која има за цел да создава страв кај политичките непријатели на Зоран Заев и целосно ја ...
сите 128 | | | веќе видена

FOTO: POŠTA SRBIJE / VUK BRANKOVIĆ Протоколот за деловна соработка помеѓу ЈП „Пошта на Србија“ и „Пошта на Северна Македонија“ АД во Белград го потпишаа в.д ...
сите 528 | | | веќе видена

Скопје и Тетово се градовите во кои бројот на новозаразени со коронавирусот и натаму расте. Според вчерашната статистика, од 54 новорегистирнани случаи од ...
сите 402 | | | веќе видена

Кога не можеме да одбележиме заедничка достоинствена прослава на Илинден, нарекувајќи ја циркуска церемонија, зошто им се лутиме на тие што знаат како да го ...
сите 95 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Жена прегазена во Скопје, пренесена на клиника со тешки повреди

Од:
До кого (е-маил):
Порака: