Како Ериксен им честиташе на своите соиграчи (ФОТО)

3 копии

Премиер лигата основа фонд за дефибрилатори што ќе се дистрибуира до малите фудбалски клубови низ Англија. Планот е да се соберат повеќе од 2.000 уреди за ...
| | веќе видена | слични

Со натпреварот меѓу Велс и Данска ќе се отвори нокаут фазата од Европското првенство. Двајцата селектори излегуваат на овој меч со очекувани состави. Во Велс ...
| | веќе видена | слични

Данска и Велс попладнево од 18 часот и официјално ја почнуваат осминафиналната програма на Еуро 2020. Данците кои мина низ многу перипетии, но го заслужија ...
| | веќе видена | слични

Со натпреварите Велс – Данска и Италија – Австрија почнуваат осминафиналните возбудувања на Европското првенство. Веројатно цел свет освен жителите на малата ...
| | веќе видена | слични

Холандскиот репрезентативец, Далеј Блинд упати порака за поддршка на Кристијан Ериксен кој пред една недела ја напушти болницата во Копенхаген откако му беше ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Според новиот изборен законик усогласен меѓу СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ - независни советнички групи ќе треба да соберат потписи од 2 проценти од вкупниот број на ...
сите 357 | | | веќе видена

Ете, тоа е голем клуб. Баерн Минхен одвои 1,1 милиони евра како помош за настраданите во поплавите во Германија, а посебно во Баварија. Во текот на изминатите ...
сите 317 | | | веќе видена

Некогаш специјален јавен обвинител, денеска затвореник - Катица Јанева е спроведена во „Идризово“на отслужување на седумгодишна затворска казна за случајот ...
сите 99 | | | веќе видена

Продолжуваме со европеизација на С. Македонија, а кога ЕУ ќе реши да ни испорача почеток на преговори, бидејќи тоа го заслужуваме, можат да ни се јават, објави ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како Ериксен им честиташе на своите соиграчи (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: