ОДЛУЧИЛА ЦЕЛОСНО ДА СЕ ТРАНСФОРМИРА: Поп-sвездата Селена Гомез стана РУСОКОСА, го менува животот од корен!


Пејачката ја изненади публиката ширум Светот. Една од омилените холивудски тинејџерски пејачки, Селена Гомез стана препознатлива по својата широка насмевка, ...
| | веќе видена | слични

Актерот Метју Пери беше една од најголемите телевизиски sвезди во 90-тите години на минатиот век, а денес е 51-годишник кој загрижува милиони обожаватели со ...
| | веќе видена | слични

Поп-sвездата Јелена Карлеуша многу се забавуваше на вчерашното снимање на шоуто „Звезда Гранда“, бидејќи покрај стандардните членови на жирито, друштво ѝ ...
| | веќе видена | слични

Кортни Кардашијан позираше за Instagram профилот на својата веб-страница Poosh во танга, а објавен е и напис за нејзината рутина за постигнување на обликот на ...
| | веќе видена | слични

Во интервју за Дејли Меил, Џејмс открива дека Гејтс не бил невин во својата младост и дека организирал голи забави со стриптизети. „Во тој период, многу деца ...
| | веќе видена | слични

Ѕвездата од австралиското реално шоу „Големиот брат“, Тили Витфелд, целосно си го уништила лицето со „совет“ за убавина кој го пронашла на „Тик-ток“, поради ...
| | веќе видена | слични

Телото го украсила со разни нараквици, обетки и ѓердани, но вниманието го украдоа розовите кломпи на нозете.         View this post on Instagram               ...
| | веќе видена | слични

"Мислам дека сето тоа ме одвраќа било кога да објавам нешто. Претпочитав да објавувам работи кога помалку луѓе го следеа она што го објавував. Сега е страшно", ...
| | веќе видена | слични

Ѕвездата на австралискиот „Big brother“, Тили Витфелд, целосно го уништила лицето со бјути 'трик' кој го нашла на ТикТок. Таа објаснила дека поради тоа ...
| | веќе видена | слични

Клаус и Џозефин се во брак 14 години и имаат три деца. На прв поглед, тие изгледаат како и секој друг пар, но многумина го осудуваат нивниот брак.Имено, Клаус ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче, додека трча по партиски функции Клинички центар се дави во ѓубре. Според сликите може да се забележи дека Клиничкиот ...
сите 365 | | | веќе видена

Шефот на европската дипломатија, Жозеп Борел, денеска повика на итен прекин на насилството и прекин на огнот меѓу Израел и Палестина. – Целта е да се заштитат ...
сите 620 | | | веќе видена

Немам намера да не го почитувам Уставот, да изигрувам некаков претседател кој има т. н. џебно вето и да не се произнесувам, вели Претседателот. Ако Собранието ...
сите 355 | | | веќе видена

Турската агенција за соработка и координација ТИКА ќе продолжи да ги поддржува заложбите на Владата за унапредување на квалитетот на националниот образовен ...
сите 299 | | | веќе видена

Немало крвава престрелка во Ченто со убиени, туку сообраќајна незгода. Со вакво објаснување, доцна вечерва излезе МВР, а откако десетина портали објавија дека ...
сите 100 | | | веќе видена

Актерката Амернис Нокишиќи -Јовановска, објави видео на Инстаграм ден по Рамазан Бајрам во кое додека таа е на фризер, двајцата вработни во фризерницата и ја ...
сите 120 | | | веќе видена

На денешната седница, на препорака на Комисијата за заразни болести, Владата донесе заклучок активните мерки за ограничување на движењето наместо до 18 мај, да ...
сите 216 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ОДЛУЧИЛА ЦЕЛОСНО ДА СЕ ТРАНСФОРМИРА: Поп-sвездата Селена Гомез стана РУСОКОСА, го менува животот од корен!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: